НБУ дбає про фінансову обізнаність українців

Підвищення фінансової обізнаності українців та усвідомлене прийняття ними фінансових рішень є одним із пріоритетів для Національного банку та критично-важливою передумовою для фінансової стабільності нашої держави. 

На цьому наголосив Заступник директора Департаменту стратегії та реформування банківської системи НБУ Михайло ВІДЯКІН під час фіналу сьомої Всеукраїнської олімпіади для школярів «Фінансовий геній», повідомляється на офіційній сторінці Нацбанку у Facebook.

Він зауважив, що для НБУ фінансова обізнаність – це не тільки роз’яснення мандата та функцій центрального банку, як засобу управління економічними очікуваннями, але і вагомий внесок в економічне зростання України.

«Ми розуміємо, що фінансова поведінка – це те, як люди використовують гроші, якими способами здійснюють оплату, як вони користуються картками або рахунками, як вони економлять та інвестують. Це все – запорука фінансової стабільності країни. НБУ дбає про фінансову стабільність, тому для нас важливо, щоб рівень фінансової грамотності зростав із кожним роком», – підкреслив Михайло Відякін.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: