НБУ проводить другу Школу незалежних директорів

Її мета – підвищення рівня обізнаності членів наглядових рад банків (у першу чергу – незалежних директорів) щодо принципів корпоративного управління, його ролі у діяльності банків, основних засад функціонування наглядових рад у банках та діяльності незалежних директорів.

«Ми налаштовані відповідати всім європейським вимогам до регулювання фінансового сектору, у тому числі передбачених Угодою про Асоціацію України та ЄС. І в такій системі вираз «корпоративне управління» – не порожні слова. Ми хочемо, щоб в українських реаліях вони отримали цілком конкретний зміст», – зазначив Голова НБУ Яків СМОЛІЙ, відкриваючи другу Школу незалежних директорів, йдеться на офіційній сторінці Нацбанку у Facebook.

За його словами, дуже важливо, щоб усі учасники фінансової екосистеми розуміли: Національний банк впроваджує систему корпоративного управління відповідно до найкращих світових стандартів. «І ключовим ланцюжком у цій системі є функціонуючі наглядові ради. Саме вони ухвалюють стратегії банків, саме вони призначають менеджмент банків. Більш того, ми рано чи пізно прийдемо до впровадження реальної відповідальності наглядових рад банків, як це буває в інших країнах світу. Але для цього потрібно, щоб якісне корпоративне управління було в усіх банках», – впевнений Яків Смолій.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: