Чому приватизовані об’єкти повертають у державну власність

За весь час приватизації у власність держави за накопичувальним підсумком повернуто 375 об’єктів.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook керівник ФДМУ Віталій ТРУБАРОВ.

«Що відбувається з об’єктами, які ми повертаємо до державної власності? Ми намагаємося продати ці об’єкти повторно. Це наше основне завдання – знайти ефективного приватного власника державним об’єктам.

 Нагадаю, робимо ми це винятково через невиконання умов договорів купівлі-продажу за рішенням судів. Так ось, з повернутих 87 – пакети акцій, 61 – об’єкт малої приватизації та 227 – об’єктів незавершеного будівництва. У І кварталі 2019 року в державну власність повернуто 3 об’єкти незавершеного будівництва. Також продовжується робота щодо повернення у державну власність пакета акцій ПАТ «Укртелеком», – зауважив пан Трубаров.

Він повідомив, що з тих об’єктів, які були повернуті, повторно уже продано 204 об’єкти, у тому числі: 49 – пакетів акцій; 32 – єдиних майнових комплексів; 123 – об’єкти незавершеного будівництва.

«Загальна сума коштів, отриманих від продажу повернутих державі об’єктів, за накопичувальним підсумком становить 116,743 млн. грн. Робота з продажу тих об’єктів, які залишилися, триває», – підкреслив керівник Фонду.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: