Нацкомфінпослуг планує вдосконалити вимоги до страхових компаній

Відповідні норми містить проект нормативного акта, оприлюдненого Комісією.

Зокрема, це доопрацьований проект Розпорядження Нацкомфінпослуг «Про внесення змін до Положення про обов’язкові критерії і нормативи достатності капіталу та платоспроможності, ліквідності, прибутковості, якості активів та ризиковості операцій страховика».

Як зазначається у пояснювальній записці до документа, ним передбачено доповнити перелік активів, які можуть включатися до суми прийнятних активів (з урахуванням вимог та обмежень, встановлених у пунктах 3-5 розділу ІІ Положення).

Також проектом Розпорядження пропонується змінити перелік прийнятних активів, які включаються до нормативу ризиковості операцій.

Крім того, документ доповнює Положення переліком видів страхування відповідно до законодавства, який визначено з метою застосування особливостей Положення до страховиків, які отримали ліцензію на провадження діяльності за певними видами страхування.

Також проект Розпорядження передбачає визначення рівня вхідного та вихідного перестрахування.

Більш детально – у проекті Розпорядження Нацкомфінпослуг «Про внесення змін до Положення про обов’язкові критерії і нормативи достатності капіталу та платоспроможності, ліквідності, прибутковості, якості активів та ризиковості операцій страховика»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: