Кредитний портфель Держмолодьжитло

dergmolodzhytlo16У Державному фонді сприяння молодіжному житловому будівництву підбили попередні підсумки роботи в 2016 році.

Торік в рамках житлових програм, які реалізовує Держмолодьжитло, підтримку для забезпечення житлом отримали 348 сімей. Про це, за інформацією прес-служби відомства, повідомив Перший заступник Голови правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Сергій КОМНАТНИЙ.

komnatniy«На фоні обмежених видатків із загального фонду Держбюджету на місцевому рівні питання житлового забезпечення громадян привертало все більшу увагу органів місцевої влади. Про це говорить хоча б той факт, що органами місцевого самоврядування по всій країні було прийнято 136 місцевих житлових програм, реалізовувати які було доручено Держмолодьжитло. У місцевих бюджетах на їх реалізацію у 2016 році було передбачено 118,65 млн. грн., що стало рекордним показником за всю історію діяльності Фонду», – зазначив Сергій Комнатний.

Завдяки житловим програмам громадяни у 2016 році отримали понад 154 млн. грн. підтримки на придбання житла. Внаслідок цього будівельна галузь залучила майже 230 млн. грн. інвестицій. Зокрема, додаткову можливість залучення інвестицій у будівництво отримали 106 будівельних об’єктів у 20 регіонах. При цьому було побудовано 45 житлових об’єктів.

Також Держмолодьжитло продовжує обслуговувати кредитні угоди, укладені в попередні роки. Сьогодні Фонд обслуговує понад 15,6 тис. договорів, зокрема за такими житловими програмами як:

– пільгове молодіжне кредитування;

– здешевлення вартості іпотечних кредитів;

– часткова компенсація відсоткової ставки банківських кредитів.

У цілому, кредитний портфель Держмолодьжитло становить понад 1 млрд. грн.

 

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: