Ліцензування діяльності з надання фінансових послуг зазнає змін

29 червня 2019 року набуває чинності Постанова Уряду, якою внесено зміни до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг. Про це інформує Ліга страхових організацій України.

Постанова прийнята з метою:

– приведення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів) у відповідність із законами України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність», «Про кредитні спілки», «Про недержавне пенсійне забезпечення» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами – підприємцями»;

– врегулювання питання видачі недержавним пенсійним фондам ліцензії відповідно до законів «Про недержавне пенсійне забезпечення» та «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг»;

– врегулювання питання надання кредитними спілками поручительств відповідно до абзацу п’ятого частини першої статті 21 Закону «Про кредитні спілки».

Більш детально – у Постанові КМУ від 22.05.2019 р. №427 «Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів)»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: