Державна реєстрація ТОВ здійснюватиметься онлайн

Міністерство юстиції України та Державне агентство з питань електронного урядування України презентують нову електронну послугу з реєстрації ТОВ, що діє на підставі модельного статуту. Про це інформує прес-служба Мінюсту.

Онлайн-послуга забезпечить:

– онлайн-реєстрацію ТОВ з можливістю формування необхідної редакції модельного статуту шляхом вибору відповідних пунктів або використання редакції за замовчуванням;

– можливість одночасного подання заяви на застосування спрощеної системи оподаткування;

– можливість одночасної реєстрації платником податку на додану вартість;

– можливість переходу на роботу на підставі нового модельного статуту для чинних ТОВ, що працюють на підставі власної редакції установчих документів.

Е-послуга реалізована у вигляді покрокової анкети з детальними підказками та не потребує сканування документів, оскільки для проведення реєстрації вони створюються автоматично на порталі та мають бути завірені електронними підписами всіх засновників.

Таким чином, зареєструвати товариство з обмеженою відповідальністю, що діє на підставі модельного статуту, тепер можна за кілька хвилин в режимі онлайн та без складних бюрократичних процедур.

Реалізація нового онлайн-сервісу – це ще один крок до покращення умов ведення бізнесу в Україні, який вдалося реалізувати Міністерству юстиції України за підтримки Державного агентства з питань електронного урядування України в межах програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що виконується Фондом Східна Європа та фінансується Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: