Які банки здійснюватимуть валютні інтервенції у ІІІ кварталі
|Національний банк визначив перелік банків-учасників валютних інтервенцій у формі запиту найкращого курсу через функціонал RFQ у липні-вересні 2019 року, інформує прес-служба регулятора.
Якщо порівнювати з ІІ кварталом 2019 року, список не змінився:
– ПАТ «Альфа-Банк»;
– АТ «Банк Альянс»;
– ПАТ «Банк Інвестицій та Заощаджень»;
– ПАТ «Банк Восток»;
– ПАТ «КБ «Глобус»;
– ПАT «ІНГ Банк Україна»;
– АКБ «Індустріалбанк»;
– ПАТ «Креді Агріколь Банк»;
– АТ «ОТП Банк»;
– АТ «Ощадбанк»;
– АБ «Південний»;
– АТ КБ «Приватбанк»;
– ПАT «ПУМБ»;
– АТ «Райффайзен Банк Аваль»;
– АТ «Сбербанк»;
– АТ «Сітібанк»;
– АТ «Таскомбанк»;
– АБ «Укргазбанк»;
– АТ «Укрексімбанк»;
– АТ «УкрСиббанк».
Цей перелік не обмежує участь усіх інших банків у валютних інтервенціях у формі запиту щодо найкращого курсу через функціонал Matching, на якому зараз концентрується майже весь обсяг угод на міжбанківському валютному ринку.
У II кварталі 2019 року, враховуючи сприятливу ситуацію на міжбанківському валютному ринку, Національний банк купив $847,4 млн. Більша частина – $536 млн. – куплена через інтервенції за найкращим курсом з використанням функціоналу Matching. Валютні інтервенції за найкращим курсом через функціонал RFQ не проводилися. Ще $311,4 млн. НБУ купив через інтервенції за єдиним курсом також через функціонал Matching.
За цей же період НБУ продав на міжбанківському валютному ринку для згладжування курсових коливань $64,6 млн. Уся сума була продана через інтервенції за єдиним курсом через функціонал Matching.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: