Держава підрахувала свою частку

DergChastkaМінекономрозвитку визначило частку державного сектору в економіці України.

За інформацією прес-служби Міністерства, такі дані були розраховані за результатами дев’яти місяців 2016 року на підставі трьох показників (питомої ваги кількості суб’єктів господарювання державного сектору економіки, питомої ваги чистого доходу (виручки) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) суб’єктів господарювання державного сектору економіки, питомої ваги середньої вартості необоротних та оборотних активів суб’єктів господарювання державного сектору економіки). Вони свідчать, що в цілому на частку держави у вітчизняній економіці припадає 16,3%.

При цьому Мінекономрозвитку також назвало галузі-лідери за цим показником. Перше місце тут посіла наукова та технічна діяльність, де державна частка є найбільшою та дорівнює 66%. Друга позиція належить сільському, лісовому та рибному господарству – 53,3%, а третя – постачанню електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 49,2%.

В свою чергу, найменша частка держави була зафіксована у оптовій та роздрібній торгівлі (1,2%), діяльності у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування (0,8%) та будівництві (0,8%).

Більш детально – у Таблиці Мінекономрозвитку

 

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: