Для банків установили терміни складання програми капіталізації та реструктуризації

Національний банк уточнив строки надсилання вимог до банків за результатами проведення оцінки стійкості у 2019 році, а також терміни надання та виконання ними програми капіталізації/реструктуризації. Про це інформує прес-служба регулятора.

Так, Нацбанк надсилатиме вимогу про складання програми капіталізації/реструктуризації банкам, щодо яких оцінка стійкості у 2019 році проводилась із застосуванням як двох, так і трьох етапів, до 10 вересня 2019 року.

Банки, що отримали відповідну вимогу, подають до НБУ програму капіталізації/реструктуризації до 15 жовтня 2019 року.

Ті банки, оцінка стійкості яких у 2019 році проводилась із застосуванням трьох етапів та за результатами якої Національний банк визначив необхідний рівень нормативів достатності капіталу, мають виконати відповідні програми капіталізації/реструктуризації і забезпечити дотримання необхідного рівня нормативів достатності капіталу до 30 вересня 2020 року.

Для банків, оцінка стійкості яких у 2019 році проводилась із застосуванням двох етапів, змін у строках не передбачено. Вони мають виконати відповідні програми капіталізації/реструктуризації і забезпечити дотримання необхідного рівня нормативів достатності капіталу до кінця 2019 року, як це передбачено Положенням про здійснення оцінки стійкості банків і банківської системи України, що затверджено Постановою Правління НБУ від 22 грудня 2017 року №141.

Зазначені зміни сприятимуть підготовці банками якіснішої програми капіталізації/реструктуризації, а також дотриманню ними необхідного рівня нормативу достатності капіталу.

Окреслені вимоги затверджені Постановою Правління НБУ від 9 липня 2019 року №90 «Про особливості здійснення оцінки стійкості банків і банківської системи України у 2019 році», яка набула чинності з 10 липня 2019 року.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: