ТОП-менеджери визначили головні ризики для компаній

Головні ризики, які топ-менеджери вбачають для своїх компаній, дуже відрізняються від тих, про які можна почути у ЗМІ. Політичні і військові події CEO. CFO і CRO згадують набагато менше, ніж кіберзагрози чи тиск з боку конкурентів. Про це свідчать результати чергового опитування серед топ-менеджерів з усього світу, проведеного ERM Initiative та Protiviti, інформує компанія Baker Tilly.

Згідно із дослідженням, у 2019 році основними ризиками для компаній топ-менеджери назвали такі.

1. Нездатність пристосуватись до реалій цифрової економіки.

Головним ризиком 2019 року, який бачать CEO, CFO і CRO, є відставання від конкурентів у впровадженні та застосуванні цифрових технологій. У 2018 році цей ризик був на 10 сходинці рейтингу, а в 2019 році – вже на першому. Більшість компаній традиційної економіки мають відпрацьовані та, як їм здається, надійні бізнес-процеси, але настала цифрова ера, і навіть лідери опинилися під загрозою: банки змушені долучатися до фінтех-інновацій, таксомоторні парки потерпають від каршерингу, автогіганти переймаються новинами про безпілотні автомобілі від Alphabet. «Народжені цифрою» компанії здатні швидко масштабуватися, збирати ресурси і привертати увагу споживачів, а ті компанії, що не можуть цього зробити, ризикують залишитися лише в історії.

2. Провал у боротьбі за таланти.

У багатьох розвинених країнах рівень безробіття перебуває на дуже низькому рівні, тож знайти працівника стає дедалі важче, а талановитого – зовсім складно. Задача ще більш ускладнюється, якщо згадати, що залучення і утримання талантів повинно укладатися в поміркований бюджет. І навіть більше – вміння людей необхідно грамотно використовувати. Для компаній, що не готові до динамічного розвитку та змін, залучати людей, що вміють виходити за рамки, часто недоцільно і навіть ризиковано.

3. Зміни в регулюванні.

Один з «улюблених» українськими бізнесменами пунктів – ризики, пов’язані зі змінами в регулюванні. Наші підприємці і менеджери не самотні в очікуванні проблем від держави – тривалий час ризики регулювання і посилення контролю були одними з найбільш згадуваних топ-менеджерами компаній з усього світу. Зараз вони відійшли на другий план, але для CEO з Європи та Азії так і залишаються в топі, серед причин – невизначеність із Brexit і торговельні війни Президента США.

4. Кіберзагрози.

Топ-менеджери вважають, що стороннє втручання в IТ-інфраструктуру може погано позначитись на основній операційній діяльності компаній. Вочевидь, вони не мають якісного плану дій щодо захисту від кіберзагроз, які поки що не вважаються головним ризиком, але згадали про нього майже всі менеджери з усіх регіонів, галузей економіки і розмірів компаній, крім найбільших. Можна прогнозувати, що чим більш важливою стає цифрова трансформація, тим вищою буде стурбованість кіберзагрозами.

5. Недостатня стійкість до змін.

Здатність змінюватись – одна з головних рис успішної компанії, як і людини. Сьогодні умови діяльності бізнесу швидко змінюються, тож пристосування до них стає життєво важливим, а на виправлення стратегічних помилок конкуренти просто не дадуть часу. Неготовність до «цифрових» викликів, кіберзагрози і нездатність змінюватись загалом можуть мати катастрофічні наслідки для будь-якої компанії.

Вочевидь, світ на порозі грандіозних змін. Хто може – нехтує міжнародними угодами, починає війни, традиційні і торгові. Країни виходять із союзів, що здавалися непохитними, ціни на нафту залежать не тільки від балансу попиту і пропозиції, а ще й від твітів провідних політиків світу. Можливо, «стара» економіка відчуває свою неспроможність відповідати сучасним викликам. Думка топ-менеджерів підтверджує цю тезу – цифрова економіка лякає, а ще є відновлювана енергетика, електромобілі, біотехнології тощо. Але слід пам’ятати, що невизначеність не є ворогом, бо те, що для одних криза – для інших можливості.

Більш детально – у дослідженні Executive perspectives on top risks

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: