Фінустанови мають внести зміни до програмного забезпечення для обміну документами з ДФС

Мінфін затвердив Наказ від 9.07.2019 р. №292 «Про внесення змін до Порядку подання повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків у банках та інших фінансових установах до контролюючих органів».

За інформацією Державної фіскальної служби України, передбачається, що він набере чинності з 5 серпня 2019 року, але не раніше дня його офіційного опублікування.

Наказ №292 розроблено у зв’язку із запровадженням в Україні з 5 серпня 2019 року міжнародного номера банківського рахунку за стандартом IBAN.

Для внесення банками та іншими фінансовими установами змін до функціонуючого програмного забезпечення, призначеного для обміну електронними документами з ДФС, створення і оброблення документів у встановленому Наказом №292 форматі, та введення цього програмного забезпечення в експлуатацію, на офіційному веб-порталі ДФС (www.sfs.gov.ua) у розділі «Електронна звітність» – «Програмний модуль для формування та направлення повідомлень про відкриття/закриття рахунків» – «Форми електронних повідомлень про відкриття/закриття рахунків» розміщено оновлені електронні форми документів для кожного типу файла повідомлень та схеми контролю.

Більш детально – у Формах електронних повідомлень про відкриття/закриття рахунків

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: