Нацкомфінпослуг удосконалить якість складання звітності з фінансового лізингу

Відповідні норми передбачені проектом нормативного акта, оприлюдненого Комісією.

Зокрема, це проект Розпорядження Нацкомфінпослуг «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо складання та заповнення юридичними особами – суб’єктами господарювання, які за своїм правовим статусом не є фінансовими установами, але мають визначену законами та нормативно-правовими актами Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України або Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, можливість надавати послуги з фінансового лізингу, квартальної звітності з надання послуг з фінансового лізингу».

Як зазначається у повідомленні Комісії, документ розроблено з метою удосконалення якості складання звітності з надання послуг з фінансового лізингу, що подається до Нацкомфінпослуг лізингодавцями. Він доопрацьований за результатами аналізу звітності з надання послуг з фінансового лізингу за І квартал 2019 року.

Проектом Розпорядження надаються рекомендації щодо заповнення лізингодавцями відповідних додатків до Порядку надання звітності фінансовими компаніями, фінансовими установами – юридичними особами публічного права, довірчими товариствами, а також юридичними особами – суб’єктами господарювання, які за своїм правовим статусом не є фінансовими установами, але мають визначену законами та нормативно-правовими актами Держфінпослуг або Нацкомфінпослуг можливість надавати послуги з фінансового лізингу, затвердженого Розпорядженням Нацкомфінпослуг від 26.09.2017 р. №3840 (титульний аркуш, довідка про обсяг та кількість укладених і виконаних договорів з надання фінансових послуг, довідка про обсяг та кількість наданих фінансових послуг за договорами фінансового лізингу).

Також документом надаються рекомендації щодо особливостей підписання звітності кваліфікованим електронним підписом відповідно до законодавства у сфері електронних довірчих послуг.

Більш детально – у проекті Розпорядження Нацкомфінпослуг «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо складання та заповнення юридичними особами – суб’єктами господарювання, які за своїм правовим статусом не є фінансовими установами, але мають визначену законами та нормативно-правовими актами Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України або Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, можливість надавати послуги з фінансового лізингу, квартальної звітності з надання послуг з фінансового лізингу»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: