Як укладатимуться електронні договори про надання коштів у позику

Відповідні механізми регламентує проект нормативного акта, оприлюдненого Нацкомфінпослуг.

Зокрема, це проект Розпорядження Комісії «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо укладення електронних договорів про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, в інформаційно-телекомунікаційних системах».

Ці Методичні рекомендації можуть використовуватись фінансовими установами, які одержали ліцензії на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів), а саме на надання коштів в позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, та укладають електронні договори з використанням ІТС.

Проект нормативного акта визначає порядок укладання електронного договору, умови оферти, акцептування оферти одноразовим ідентифікатором, використання інформації з боку бюро кредитних історій.

Більш детально – у проекті Розпорядження Нацкомфінпослуг «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо укладення електронних договорів про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, в інформаційно-телекомунікаційних системах»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: