Процентна ставка за залишками коштів клієнтів Розрахункового центру підвищена

Про це йдеться у повідомленні РЦ.

У ньому, зокрема, зазначається, що нещодавно відбулася зустріч із брокерами – клієнтами Розрахункового центру, саморегулівними організаціями та фондовими біржами.

Так, за результатами зустрічі були сформульовані наступні побажання:

– створити консультативно-дорадчий орган, до якого увійдуть клієнти Розрахункового центру, та метою діяльності якого буде узгодження та консультування з питань впровадження нових послуг та оптимізації існуючих, тарифікації послуг, клієнтських сервісів тощо. Такий орган буде створений на базі саморегулівних організацій та діятиме на підставі меморандуму, основні умови якого будуть написані спільно з учасниками ринку;

– підвищити процентну ставку, що сплачується за залишками коштів клієнтів до 9%, а також знизити граничну межу, від якої сплачуються відсотки, з 5 млн. грн. до 1 млн. грн.;

– розглянути питання можливості виконання розрахунків в іноземній валюті за державними цінними паперами.

Разом із цим, учасники ринку обговорили з менеджментом Розрахункового центру поточні питання, що стосуються покращення сервісу та надання додаткових можливостей для учасників розрахунків.

В якості першого кроку для реалізації всіх отриманих побажань Правління Розрахункового центру прийняло рішення з 16.08.2019 р. здійснювати щомісячну сплату процентів у розмірі 9% річних на залишок коштів на поточному та кореспондентському рахунку учасника клірингу від 5 млн. грн. включно.

Слід нагадати, що проценти нараховуються в останній операційний день місяця після закінчення операційного часу та сплачуються протягом наступного операційного дня виключно за рахунками клієнтів, договорами та/або додатковими договорами, з якими передбачено виплату відсотків за залишками коштів.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: