НДУ пропонує вдосконалити стандарти корпоративного управління для професійних учасників фондового ринку

Правління НДУ обговорило з Радою Учасників обговорювали нові документи, які можуть вплинути на роботу професійних учасників фондового ринку України. Про це інформує прес-служба Нацдепозитарію.

Головний документ – стандарти корпоративного управління для професійних учасників фондового ринку, який був розроблений НКЦПФР.

Як зазначив Член Правління НДУ Олексій ТАРАСЕНКО, цей документ важливий для розвитку ринку та його інфраструктури, але він потребує суттєвого доопрацювання. «У нас комплексні пропозиції, які ми направимо на розгляд Комісії з цінних паперів. Документ повинен відійти від формату університетського підручника та враховувати сучасні практичні аспекти корпоративного управління та моделі управління ризиками», – додав він.

У свою чергу Рада Учасників фондового ринку підготувала свої рекомендації щодо подальшого розгляду стандартів корпоративного управління.

Крім того, Національний депозитарій окреслив перспективи для розвитку і розширення послуг, які можуть надавати депозитарні установи. Адже наразі активно обговорюється, зокрема, модель обслуговування депозитарієм обліку часток у товариствах з обмеженою відповідальністю та обліку депозитарною системою аграрних розписок. Для депозитарних установ це дає можливість розширювати спектр послуг, які вони надають своїм клієнтам.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: