Приватизація держмайна прискориться

Privatizpryskor

Кабінет Міністрів спростив процедуру передачі об’єктів державної власності на приватизацію.

Зокрема, за повідомленням прес-служби ФДМУ, Уряд затвердив Постанову №13 від 11 січня 2017 року, якою вніс зміни до Положення про порядок передачі об’єктів права державної власності.

Постанова розроблена Фондом державного майна України на виконання протокольного доручення КМУ щодо спрощення та прискорення процедури передачі об’єктів державної власності до сфери управління Фонду для їх подальшої приватизації.

Постанова дає змогу оптимізувати кількість документів, необхідних для передачі об’єктів державної власності до сфери управління ФДМУ на приватизацію, та, зокрема, передбачає, що передача майна здійснюється в місячний строк з дня прийняття рішення про приватизацію шляхом оформлення акту приймання-передачі. Цей акт складається на основі даних акту інвентаризації державного підприємства, затвердженого органом, уповноваженим управляти майном, аудиторського висновку та/або результатів внутрішнього аудиту, проведеного органом, уповноваженим управляти майном, та має містити перелік майна, що підлягає приватизації, включно з будівлями, спорудами, обладнанням, інвентарем, сировиною, продукцією, правами вимог, боргами, в тому числі зобов’язаннями державного підприємства.

Більш детально – у Постанові КМУ

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: