Як в активах ІСІ визначатиметься справедлива вартість інструментів капіталу

Рада УАІБ схвалила Методичні рекомендації щодо визначення справедливої вартості інструментів капіталу, що знаходяться у складі активів ІСІ, з урахуванням вимог МСФЗ.

У повідомленні Української асоціації інвестиційного бізнесу зазначається, що сфера застосування цих Методичних рекомендацій – визначення справедливої вартості інструментів капіталу, таких як акції, що не мають обігу на організованому ринку, та корпоративні права, виражені в інших, ніж цінні папери, формах. Рекомендації не розповсюджуються на інструменти капіталу, щодо яких на дату оцінки існують ціни котирування (біржовий курс) або інші ринкові свідчення щодо їхньої вартості.

У Методичних рекомендаціях визначення вартості розглядається з точки зору застосування двох методів – для доходного і витратного підходу, що здійснюється самостійно фахівцями КУА з використанням методології алгоритму та стандартного набору вхідних даних, зокрема фінансової звітності підприємства, інструмент власного капіталу якого оцінюється, прогнозного рівня зміни індексу споживчих цін в Україні, вартості кредитів.

Більш детально – у Методичних рекомендаціях щодо визначення справедливої вартості інструментів капіталу, що знаходяться у складі активів ІСІ, з урахуванням вимог МСФЗ

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: