Держфінмоніторинг тренує фінансовий сектор

DergfinmonitoryngДержавною службою фінансового моніторингу України розпочато проведення тренінгових заходів для представників суб’єктів первинного фінансового моніторингу.

За інформацією прес-служби відомства, ці заходи проводяться в рамках підготовки до 5 раунду взаємної оцінки національної системи запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення Комітету експертів Ради Європи з питань оцінки заходів протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму (MONEYVAL), що відбудеться у період з 27 березня по 8 квітня 2017 року.

На цьому тижні такий практикум – тренінг було організовано для суб’єктів первинного фінансового моніторингу – банківських установ та платіжних організацій, за участю Національного банку України.

В ході тренінгу було презентовано основні аспекти підготовки до оцінки суб’єктів первинного фінансового моніторингу, діяльність яких регулюється Нацбанком, та обговорено орієнтовний перелік питань, що можуть бути підняті в рамках роботи місії.

Найближчим часом Держфінмоніторингом будуть проведені аналогічні тренінги для всіх категорій суб’єктів первинного фінансового моніторингу та їх державних регуляторів.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: