Держфінмоніторинг тренує фінансовий сектор

DergfinmonitoryngДержавною службою фінансового моніторингу України розпочато проведення тренінгових заходів для представників суб’єктів первинного фінансового моніторингу.

За інформацією прес-служби відомства, ці заходи проводяться в рамках підготовки до 5 раунду взаємної оцінки національної системи запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення Комітету експертів Ради Європи з питань оцінки заходів протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму (MONEYVAL), що відбудеться у період з 27 березня по 8 квітня 2017 року.

На цьому тижні такий практикум – тренінг було організовано для суб’єктів первинного фінансового моніторингу – банківських установ та платіжних організацій, за участю Національного банку України.

В ході тренінгу було презентовано основні аспекти підготовки до оцінки суб’єктів первинного фінансового моніторингу, діяльність яких регулюється Нацбанком, та обговорено орієнтовний перелік питань, що можуть бути підняті в рамках роботи місії.

Найближчим часом Держфінмоніторингом будуть проведені аналогічні тренінги для всіх категорій суб’єктів первинного фінансового моніторингу та їх державних регуляторів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: