Частка безготівкових операцій з платіжними картками досягла майже 50%

Безготівкові розрахунки стали звичною справою для українців.

На цьому наголосив Заступник Голови НБУ Сергій ХОЛОД під час Visa Cashless Forum 2019, повідомляється на офіційній сторінці НБУ у Facebook.

«Зараз ми перетинаємо екватор – частка безготівкових операцій з платіжними картками досягла майже 50%. За кількістю безготівкових операцій ще більше – 8 із 10 операцій з платіжними картками вже безготівкові. Це результат спільної роботи усіх учасників ринку. Водночас для формування стійкої звички розраховуватися безготівково потрібно розвивати фінансову обізнаність населення», – зауважив він.

Сергій Холод додав, що фінансова грамотність є важливою передумовою фінансової інклюзії, адже дозволяє споживачам фінансових послуг сповна використовувати їхній потенціал.

Він нагадав, що повноваження Національного банку у сфері захисту прав споживачів фінансових послуг та підвищення фінансової грамотності вже були врегульовані на законодавчому рівні.

«Такий підхід сприятиме покращенню якості надання фінансових послуг в Україні, розвитку інноваційних рішень і посиленню довіри до фінансової системи», – підсумував Сергій Холод.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: