Механізми атестації фахівців фондового ринку зазнають змін

НКЦПФР оприлюднила проект Рішення «Про затвердження Положення про порядок атестації фахівців з питань фондового ринку».

Його розроблено відповідно до пункту 17 статті 7 та пункту 13 статті 8 Закону «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні» та з метою удосконалення процедури проходження атестації осіб, які здійснюють або мають намір здійснювати дії, пов’язані з безпосереднім провадженням професійної діяльності на фондовому ринку.

Проектом, зокрема, передбачено створення двох структур: Атестаційного центу, що забезпечує організацію та адміністрування атестації фахівців на фондовому ринку, та Методичного центру, що надає технічне та методологічне забезпечення атестації фахівців.

Також документ запроваджує дворівневу систему атестації, що дозволить розмежувати фахівців, які отримують кваліфікаційне посвідчення вперше від тих, хто планує продовжити дію кваліфікаційного посвідчення або отримати його за іншим напрямом роботи на фондовому ринку.

Крім того, проектом передбачено скасування норм щодо обов’язкового проходження навчання, а також особам надається можливість безперервного професійного розвитку з метою спрощення проходження атестації.

Більш детально – у проекті Рішення НКЦПФР «Про затвердження Положення про порядок атестації фахівців з питань фондового ринку»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: