Іпотечні кредити в неплатоспроможних банках виставляються на продаж

ФГВФО готує до продажу пул працюючих іпотечних кредитів фізичних осіб і запрошує потенційних інвесторів ознайомитись з активами.

Як інформує прес-служба Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, він відібрав практично всі працюючі іпотечні кредити фізичних осіб, що лишилися в неплатоспроможних банках, які перебувають у стадії ліквідації. Загалом це понад 1,7 тис. кредитів, що обліковуються на балансі 18 фінустанов. Загальна заборгованість станом на початок вересня 2019 року склала близько 450 млн. грн.

Наразі усі кредити проходять стадію індивідуальних торгів, де їх може викупити кожен бажаючий, крім самого боржника або поручителя. Завершити етап індивідуальних торгів Фонд планує до кінця 2019 року. Після цього всі не продані у такий спосіб кредити будуть включені до пулу іпотеки і виставлені на торги.

Вже зараз ФГВФО запрошує всіх потенційних інвесторів ознайомитися з переліком працюючих кредитів, які планується включити до пулу, та надати свої індикативні пропозиції щодо можливої вартості такого пулу.

У Фонді звертають увагу на те, що сума заборгованості та кількість кредитів, що будуть виставленні на торги у складі пулу, може змінитися, адже частина кредитів може бути погашена або продана під час індивідуальних торгів.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: