Єдина база даних звітів про оцінку буде модернізована

Фонд держмайна готовий у найкоротші терміни модернізувати Єдину базу даних звітів про оцінку.

На цьому наголосив Голова ФДМУ Дмитро СЕННИЧЕНКО, інформує прес-служба Фонду.

За його словами, процес має бути зрозумілим та прозорим: «Кожен продавець майна сам або за допомогою оцінщика – на його власний вибір – може подавати інформацію про оцінку для розрахунку податку до Єдиної бази даних звітів про оцінку майна. Модуль автоматично визначає вартість об’єкта та, у разі непогодження такої вартості, має можливість визначити ринкову вартість звернувшись до оцінювача. Платник податків має право на визначення справедливої вартості об’єкта та розміру податку».

Як зауважив керівник Фонду, найближча до справедливої системи ініціатива закладена у законопроекті «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ліквідації корупційної схеми у сфері реєстрації інформації зі звітів про оцінку об’єктів нерухомості» №2047, який подано до Верховної Ради для розгляду найближчим часом.

«Звичайно, Фонду потрібно технічно допрацювати можливість внесення даних звітів про оцінку до Єдиної бази без участі майданчиків. І Фонд готовий у найкоротший час модернізувати нашу базу даних», – повідомив він.

За словами Дмитра Сенниченка, всі питання щодо необхідності невідкладних законодавчих змін обговорювали з народними депутатами України та професійною спільнотою на засіданні робочої групи у Фонді держмайна.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: