НКЦПФР ініціюватиме законодавчі новації щодо ринків капіталу

Комісія працює над проектами законів, які сприятимуть розвитку фінансової системи.

Як повідомляється на офіційній сторінці НКЦПФР у Facebook, протягом останніх п’яти років зміни законодавства, потрібного для розвитку фінансової системи, постійно були не на часі. Це коштувало Україні катастрофічного погіршення позицій у світовому рейтингу The Global Competitiveness Index, зокрема у його компоненті «Рівень розвитку фінансової системи».

«Щоб кардинально змінити ситуацію у 2020 році, нам всім, а особливо народним депутатам, потрібно плідно попрацювати над фінансовими законами. Ось перший спойлер з цього приводу – наступного тижня ми вийдемо з великими змінами законодавства щодо ринків капіталу і товарних ринків, які дозволять Україні і українським фінансовим інструментам отримати так званий «фінансовий безвіз». Тож чекайте на новини», – зазначив Голова НКЦПФР Тимур ХРОМАЄВ.

При цьому Комісія продовжує працювати над іншими законопроектами. Серед них, зокрема, законопроект про захист прав інвесторів від зловживань на ринках капіталу (запровадження в українське законодавство принципів IOSCO), законопроект про другий (накопичувальний) рівень пенсійної системи, законопроект про інститути спільного інвестування (імплементація в законодавство євродиректив UCITS та AIFMD), оновлений закон про депозитарну систему (імплементація в законодавство CSDR). Всі вони будуть запропоновані на розгляд або до кінця року, або у І кварталі наступного року.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: