Низька фінансова інклюзія українців гальмує поширення безготівкових розрахунків

Зростання попиту користувачів на зручні та комфортні безготівкові розрахунки є головним рушієм розвитку cashless economy в Україні.

Світовим трендом зараз є саме попит на зручність, а безготівкові технології дійсно стали безпечними та простими у використанні. Водночас низька фінансова інклюзія та фінансова грамотність українців гальмує масштабне поширення безготівкових розрахунків по всій території країни. Національний банк усвідомлює цю проблему, наразі саме ці питання перебувають у фокусі його уваги.

Про це розповів Директор Департаменту стратегії та розвитку НБУ Сергій КАРПЕНКО під час панельної дискусії у рамках конференції Tech Fusion 2019, повідомляється на офіційній сторінці Нацбанку у Facebook.

За його словами, Стратегія розвитку фінансового сектору України до 2025 року, над якою зараз спільно працюють фінансові регулятори, сприятиме усуненню багатьох стоперів на шляху до cashless economy. Зокрема, розширення фінансової інклюзії та впровадження інновацій у фінансовому секторі є одними з найголовніших стратегічних напрямів для реалізації цієї стратегії. Сергій Карпенко зауважив, що остаточний текст цього документа очікується до кінця року, після опрацювання усіх пропозицій від учасників ринку.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: