Фонд гарантування оновив інформацію про боржників ліквідованих банків

ФГВФО оприлюднив оновлені списки усіх позичальників, керівників та колишніх акціонерів неплатоспроможних банків, які ще мають повернути свої борги згідно з рішенням судів. Списки актуалізовані станом на 1 жовтня 2019 року. Про це повідомляє прес-служба Фонду.

 Перелік містить дані щодо всіх боржників (як фізичних, так і юридичних осіб), незалежно від розміру їхньої заборгованості, які на дату його складання не погасили у повному обсязі суму боргу, визначену до стягнення з них судовими рішеннями. У списках застосовано можливість пошуку за назвою банку і ранжування за розміром боргу.

Враховуючи те, що після реалізації прав вимоги за кредитами Фонд не отримує інформації про стан їх погашення від нових кредиторів, такі боржники не включаються до списків, що оприлюднюються Фондом гарантування вкладів.

Розміщення на сайті ФГВФО списків боржників відбувається на виконання Листа про наміри Уряду України та Національного банку України до Міжнародного валютного фонду від 5 грудня 2018 року та положень Меморандуму про економічну та фінансову політику. Ці списки складено відповідно до та з дотриманням положень статті 6 Закону України «Про доступ до судових рішень» і вони містять інформацію, оголошену прилюдно при проголошенні судом судових рішень.

Фонд неодноразово нагадував, що запровадження у банку тимчасової адміністрації або його ліквідація не припиняють дію кредитних договорів – погашати кредити необхідно. Позичальники також повинні пам’ятати, що вся інформація про стан обслуговування кредитів додатково передається до Бюро кредитних історій, що може впливати на умови отримання наступних кредитів у інших банках.

Більш детально – у Списках усіх позичальників, керівників та колишніх банківських акціонерів ліквідованих банків, які ще мають повернути свої борги, згідно з рішенням суду в розрізі банків

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: