В Україні діятиме новий проект технічної допомоги у сфері фінансового моніторингу

Ключовим бенефіціаром та реципієнтом проекту є Держфінмоніторинг, інформує його прес-служба.

Реалізація проекту «Посилення заходів з протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму в Україні» відбудеться у рамках другого етапу Програми РЄ/ЄС «Партнерство заради належного врядування» (PGG).

Він спрямований на зміцнення інституційного потенціалу та національної нормативної бази відповідно до стандартів Ради Європи та інших міжнародних стандартів.

«Національний підрозділ фінансової розвідки докладає зусиль у зміцненні інституційних спроможностей та законодавчого поля відповідно до стандартів ЄС та інших міжнародних норм, зокрема шляхом усунення недоліків у сфері протидії відмиванню коштів/фінансуванню тероризму, виявлених Комітетом MONEYVAL. З цією метою розроблено та зареєстровано у Верховній Раді України проект закону «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» (реєстраційний №2179), який спрямований на імплементацію норм Директиви ЄС 2015/849 та усуненню вищезазначених недоліків. Ми очікуємо, що проект забезпечить надання ефективної допомоги у цьому напрямі, а також у зусиллях, що докладаються з метою гармонізації системи протидії відмиванню коштів/фінансуванню тероризму відповідно до міжнародних стандартів», – зазначив Голова Держфінмоніторингу Ігор ЧЕРКАСЬКИЙ.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: