Житлові програми отримали фінансову підтримку

ZhytloProgrПротягом 2016 року місцеві бюджети збільшили фінансування житлових програм.

Про це повідомляє прес-служба Держмолодьжитло. За словами першого заступника голови правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Сергія Комнатного, місцеві бюджети, затверджені органами самоврядування станом на початок 2017 року, підтверджують загальну тенденцію щодо зростання фінансування житлових програм, які реалізовує Держмолодьжитло на місцевому рівні.

Пан Комнатний звернув увагу на те, що на початок 2016 року на реалізацію житлових програм у місцевих бюджетах було передбачено 78,6 млн. грн. Втім, органи місцевої влади протягом року неодноразово переглядали у бік збільшення видатки з власних бюджетів на програми забезпечення житлом громадян. Тому вже станом на кінець 2016 року видатки з місцевих бюджетів на житлові програми зросли до 118,5 млн. грн. А вже на початку поточного року в місцевих бюджетах на 2017 рік передбачено виділити на такі цілі 122,7 млн. грн.

Враховуючи те, що на розгляд депутатів деяких місцевих рад вже зараз внесені пропозиції щодо спрямування на житлові програми додаткових коштів, є висока вірогідність, що до кінця року фінансування житлових програм буде ще збільшено.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: