Питання-відповіді щодо фінмоніторингу від НКЦПФР

FinmonitoringNКомісія оприлюднила роз’яснення щодо найбільш проблемних питань з фінансового моніторингу на фондовому ринку.

Як зазначається у повідомленні НКЦПФР, суб‘єкти первинного фінансового моніторингу (СПФМ) під час здійснення внутрішнього фінансового моніторингу стикаються з питаннями реалізації окремих норм законодавства у сфері боротьби з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванням тероризму.

Відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму» Комісія забезпечує надання методологічної, методичної та іншої допомоги суб’єктам первинного фінансового моніторингу.

Зокрема, протягом 2016 року до Комісії надійшло 27 листів із запитами щодо надання роз’яснень з питань фінансового моніторингу. Серед 75 питань, які містилися в згаданих листах, найчастіше піднімались питання щодо ідентифікації, верифікації, вивчення та уточнення інформації про клієнтів і виявлення та реєстрації фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу.

З метою надання методологічної допомоги СПФМ та чіткого виконання ними вимог законодавства у сфері фінансового моніторингу Комісія оприлюднила роз’яснення щодо найбільш проблемних питань, які надсилались до НКЦПФР протягом 2016 року.

Більш детально – у Питаннях-відповідях щодо фінансового моніторингу

 

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: