Закон «Про акціонерні товариства» буде оновлено

В НКЦПФР розповіли про майбутні зміни до Закону «Про акціонерні товариства», над якими вже працює Комісія спільно з експертною і юридичною спільнотою, йдеться на офіційній сторінці регулятора у Facebook.

Зокрема, під час XIII Щорічного форуму з корпоративного права Член НКЦПФР Максим ЛІБАНОВ зауважив: «Наше законодавство має бути повністю інлайн з європейським, тоді Європа нарешті визнала б наше законодавство дієвим. І навпаки – ми змогли б сприймати європейське. От тоді й бар’єри будуть зняті. Тоді б випуски цінних паперів, зареєстровані в Україні, могли б вільно обертатися в Європі, а ми б могли визнавати європейські процедури реєстрації і учасників. Заради цього є сенс працювати. А будувати тут власну закриту пісочницю зі своїми правилами недоречно.

Комісія працює над черговою версією змін корпоративного законодавства. Окремі елементи цих змін ми вже обговорювали в різних форматах, проводили обговорення в Асоціації правників України, на базі Комісії. У нас є кілька блоків питань, які ми хочемо вдосконалити в нашому законодавстві. По окремих питаннях ми плануємо додати нове регулювання, якого зараз немає. Фактично ми готуємо нову редакцію закону про акціонерні товариства».

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: