Обсяги переказів коштів всередині України зросли на третину

За дев’ять місяців 2019 року через системи переказу коштів у межах України переказано майже 140 млрд. грн. або $5,3 млрд. в еквіваленті. Це на понад 35% більше, якщо порівняти з аналогічним періодом 2018 року, повідомляється на офіційній сторінці НБУ у Facebook. 

Переважний обсяг внутрішньодержавних переказів (89%) традиційно припадає на системи, створені небанківськими установами. Найбільший обсяг переказів у межах України (понад 67%) здійснили дві системи переказу коштів – FORPOST (ТОВ «ПОСТ ФІНАНС») та Поштовий переказ (АТ «Укрпошта»).

З початку 2019 року через системи переказу коштів в Україну надійшло більше $1,7 млрд. в еквіваленті (дані не включають інформацію про перекази, здійснені через банки, карткові платіжні системи та поштові відділення), що на 4% менше ніж за дев’ять місяців 2018 року. Таке незначне коливання пов’язане із сезонними факторами.

Загалом, протягом звітного періоду в Україні транскордонні перекази фактично здійснювали 9 систем переказу коштів, з них 2 – створені резидентами та 7 –нерезидентами (4 системи із США, по 1 системі – з Грузії, Канади, Азербайджану). Найбільше коштів переказано із США та Ізраїлю. Лідерство за обсягами транскордонних переказів зберігають системи переказу коштів – резиденти США.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: