Заповнювати документи на переказ коштів стане простіше

Цьому сприятиме оновлення вимог Національного банку до заповнення реквізитів розрахункових документів, інформує прес-служба регулятора.

У розрахункових документах на переказ коштів буде виключено реквізит «Код банку», оскільки міжнародний номер банківського рахунка IBAN вже містить у собі цю інформацію.

Це дозволить уникнути дублювання реквізитів відповідно до вимог Постанови Правління НБУ від 28 грудня 2018 року №162 щодо запровадження в Україні міжнародного номера банківського рахунку IBAN.

Зазначені норми передбачені Постановою Правління НБУ від 6 листопада 2019 року №127 «Про затвердження Змін до Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті», що набирає чинності з 13 січня 2020 року.

Крім того, цей документ визначає, що організаційні питання здійснення розрахунків із використанням чекової книжки (чека) банки регулюють внутрішніми правилами самостійно.

При цьому НБУ нагадує, що усі банки України повністю завершили перехід на міжнародний стандарт номера банківського рахунка IBAN.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: