Як банки здійснюватимуть електронну взаємодію з податковими органами

Мінфін розробив проект Наказу «Про затвердження Порядку інформаційної взаємодії органів Державної податкової служби України та банків у процесі передачі інкасових доручень (розпоряджень) в електронній формі».

Метою проекту є виконання норм Податкового кодексу України в частині врегулювання питання доставки з використанням телекомунікаційних мереж інкасових доручень (розпоряджень), сформованих контролюючими органами в електронній формі, до банків платників, що призведе до скорочення витрат часу, людських ресурсів та бюджетних коштів, необхідних для доставки інкасових доручень (розпоряджень) у паперовій формі.

Цей Порядок визначає послідовність дій Державної податкової служби України, Державної казначейської служби України та банків під час передачі, перевірки інкасових доручень (розпоряджень) в електронній формі в процесі виконання контролюючими органами функцій з погашення податкового боргу відповідно до Податкового кодексу України.

Більш детально – у проекті Наказу Міністерства фінансів «Про затвердження Порядку інформаційної взаємодії органів Державної податкової служби України та банків у процесі передачі інкасових доручень (розпоряджень) в електронній формі»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: