Приватизацію держмайна буде активізовано

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства передає 339 об’єктів в управління Фонду держмайна України. Про це інформує його прес-служба.

Згідно з Указом Президента України та дорученням Прем’єр-міністра України, кожне міністерство має провести аналіз наявного майна та зробити його управління ефективним, у тому числі за рахунок приватизації.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства спільно з іншими центральними органами виконавчої влади вже погодило до приватизації 737 держпідприємств різних галузей. 339 держпідприємств Міністерства економіки буде передано в управління ФДМУ для подальшої приватизації.

«З цих 339 підприємств жодне не є стратегічним, не виконує унікальну сервісну функцію та більшість – у критичному фінансовому стані. Тож для подальшої ефективної роботи вони мають бути передані у приватний сектор, – зауважив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій МИЛОВАНОВ. – Для нас важливо залучити інвестиції для розвитку цих підприємств та зберегти робочі місця для людей».

Нагадаємо, що після прийняття Верховною Радою Закону «Про визнання таким, що втратив чинність, Закону України «Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації» у Міністерстві економіки проаналізовано понад третину державних підприємств – 1399 з 3643, а 737 з них погоджено на приватизацію.

До 31 грудня 2019 року 500 держпідприємств, згідно з Указом Президента України, мають бути передані на приватизацію.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: