Для ринків капіталу відкриються нові можливості

У Верховній Раді дали «зелене світло» відповідним законодавчим новаціям.

Так, Комітет ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендував Парламенту прийняти у першому читанні законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення залучення інвестицій та запровадження нових фінансових інструментів» (реєстраційний №2284). Про це повідомляється на офіційній сторінці Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» у Facebook.

Проект USAID підтримує цей законопроект. Зокрема, його фахівці впевнені, що нові інструменти та однакові прозорі правила поведінки потрібні як реальному сектору (товарним ринкам), так і простим українцям, які отримають більш справедливі ціни на кінцеву продукцію. Законопроект потрібен і учасникам ринків капіталу, оскільки він відкриває для них додаткові можливості розвивати свій бізнес та дає нові фінансові інструменти для роботи. Крім того, він запроваджує нові механізми захисту інвесторів, наприклад, захисту прав власників корпоративних облігацій чи сторін генеральних угод, у рамках яких укладаються деривативні контракти.

Але всі учасники ринку повинні розуміти, що з цими новими можливостями приходять додаткові обов’язки і вища відповідальність перед клієнтами, контрагентами та регулятором.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: