Якою буде стратегія розвитку фінансового сектору

Стартує другий етап публічного обговорення проекту Стратегії розвитку фінансового сектору України до 2025 року.

Національний банк України, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб та Міністерство фінансів України запрошують учасників фінансових ринків, експертів та міжнародних партнерів доєднатися до обговорення проекту Стратегії розвитку фінансового сектору України до 2025 року, йдеться у повідомленні регуляторів.

Проект Стратегії містить не тільки основні напрями, за якими рухатиметься фінансовий сектор упродовж наступних п’яти років і які вже обговорювалися з ринком, але також стратегічні цілі, чіткі індикатори їхнього досягнення і дорожню карту реалізації Стратегії з конкретними строками виконання поставлених завдань та переліком міжнародних зобов’язань України у сфері фінансових послуг.

Публічне обговорення тексту Стратегії триватиме включно до 16 грудня 2019 року. Також упродовж наступних тижнів відбудеться декілька круглих столів з представниками банківського та небанківського фінансового сектору.

Фінальний текст Стратегії з урахуванням пропозицій від учасників фінансового ринку та погоджених позицій усіх регуляторів року буде презентовано у січні наступного року.

Слід нагадати, що у травні 2019 року регулятори підписали Меморандум про взаєморозуміння і співробітництво з питань підготовки та впровадження Стратегії розвитку фінансового сектору України до 2025 року для спільної розробки п’ятирічної стратегії розвитку фінансового сектору. Також була створена міжвідомча робоча група. Керівниками регуляторів узгоджене створення керівного комітету реформи, який контролюватиме виконання відповідними відомствами проектів, передбачених Стратегією. Крім того, фінансові регулятори домовилися проводити спільні публічні заходи для проведення роз’яснювальної роботи та інформування громадськості про перебіг реформи.

Більш детально – у проекті Стратегії розвитку фінансового сектору України до 2025 року

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: