Фонд гарантування розвиватиме фінансову грамотність за допомогою USAID

ФГВФО та проект USAID «Трансформація фінансового сектору» у рамках Протоколу про співпрацю підписали план заходів на наступний рік, інформує прес-служба Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Основними напрямами співпраці є підтримка ініціатив з підвищення фінансової грамотності та організаційна підтримка. Проект USAID багато років ефективно підтримує Фонд гарантування вкладів у сфері фінансової грамотності та захисту прав споживачів фінансових послуг. Одне з основних завдань Фонду – це бути джерелом знань для споживачів фінансових послуг. Співпраця з Проектом дає можливість зробити вагомий вклад у розвиток фінансової культури в Україні.

Керівник проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» Роберт БОНД зазначив: «Фонд гарантування вкладів фізичних осіб завжди був нашим надійним, послідовним та ефективним партнером у впровадженні реформування фінансового сектору. Одна з основних цілей нашого Проекту – це відновлення довіри до фінансового сектору, до фінансової системи, і ми дуже раді, що Фонд продовжує залишатися на передовій цієї діяльності».

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: