Лізинг отримав фінансову підтримку

Асоціація «Українське об’єднання лізингодавців» отримала грантову допомогу від Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» для посилення її діяльності, спрямованої на підтримку лізингового фінансування.

Як зазначається у прес-релізі УОЛ, цей грант допоможе Асоціації продовжити популяризацію лізингу як інструменту для фінансування малого та середнього бізнесу (МСБ), посилити свою інформаційно-освітню роботу та підтримати професійний розвиток членів Асоціації.

Керівник Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» Роберт БОНД із цього приводу зазначив: «Ми пишаємося тим, що у нас є нагода підтримати лізингову галузь України».

«Протягом останніх трьох років Асоціація лізингодавців України успішно співпрацює з Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору» задля підтримки розвитку лізингової галузі. Сьогодні лізинг – це швидко зростаючий постачальник фінансування для МСБ, з прогнозованими надходженнями 24 млрд. грн. у 2019 році. Грант допоможе нам розширити наші послуги для членів та зміцнити нашу Асоціацію. Ми вдячні Проекту за довіру до ринку лізингу та його професійного об’єднання», – сказала Генеральний директор Асоціації Марина МАСІЧ.

«Лізинг може надати фінансування для МСБ на вигідних умовах. Ця галузь має усі можливості підтримати економіку та її відновлення. Сильна, самостійна професійна Асоціація підтримуватиме належну ринкову поведінку, представлятиме інтереси лізингу на публічній арені та сприятиме зростанню та розвитку ринку лізингу», – зауважив Керівник напряму небанківських фінансових організацій Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» Володимир КУЗЬО.

Грантові кошти забезпечуватимуть:

– популяризацію лізингу для МСБ (підготовка публікацій, розміщення інформації в Інтернеті, проведення регіональних заходів та ярмарок);

– удосконалення професійного рівня учасників ринку за допомогою проведення щорічних конференцій, навчання, запровадження програми сертифікації лізингодавців та автоматизованої звітності;

– проведення досліджень ринку та аналізу даних перспективних галузей для лізингу в Україні, у тому числі поновлюваних джерел енергії та ІТ.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: