Порядок складання та подання звітності кредитними спілками планується оновити

Нацкомфінпослуг оприлюднила проект відповідного нормативного акта.

Це проект Розпорядження Комісії «Про затвердження Змін до Порядку складання та подання звітності кредитними спілками та об’єднаними кредитними спілками до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг».

Документ розроблено з метою приведення порядку подання звітності кредитними спілками у відповідність до вимог законів «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність», «Про фінансові послуги та державне регулювання ринку фінансових послуг» та Постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2000 р. №419 «Про затвердження Порядку подання фінансової звітності».

Проект Розпорядження був доопрацьований у зв’язку з надходженням зауважень та пропозицій від об’єднань професійних учасників ринку фінансових послуг.

Документом, зокрема, врегульовуються такі питання:

– визначено, яка звітність кредитної спілки вважається такою, що містить недостовірну інформацію;

– окреслено підстави, які визначатимуть звітність кредитної спілки як такою, що не була подана до Нацкомфінпослуг;

– приведено у відповідність до вимог Закону «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» порядок складання та подання фінансової звітності;

– приведено у відповідність до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2000 р. №419 «Про затвердження Порядку подання фінансової звітності»;

– окреслено порядок подання кредитною спілкою фінансової звітності на основі таксономії фінансової звітності за міжнародними стандартами фінансової звітності в єдиному електронному форматі, визначеному Мінфіном, до центру збору фінансової звітності, операційне управління яким здійснюється НКЦПФР.

Більш детально – у проекті Розпорядження Нацкомфінпослуг «Про затвердження Змін до Порядку складання та подання звітності кредитними спілками та об’єднаними кредитними спілками до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: