НКЦПФР удосконалить механізми корпоративних операцій емітента

Відповідні норми передбачені у проекті нормативного акта, розробленого Комісією.

Зокрема, це проект Рішення НКЦПФР «Про затвердження змін до деяких нормативно-правових актів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку щодо корпоративних операцій емітента».

Як зазначається у пояснювальній записці до документа, ним вносяться зміни до Порядку виплати акціонерним товариством дивідендів, затвердженого Рішенням НКЦПФР від 12.04.2016 р. №391 та Порядку направлення повідомлень акціонерам через депозитарну систему, затвердженого Рішенням НКЦПФР від 7.03.2017 р. №148 з метою приведення їх у відповідність до вимог законодавства в частині визначення та уточнення дій професійних учасників ринку цінних паперів, номінальних утримувачів та депозитаріїв-кореспондентів при виплаті власникам цінних паперів дивідендів, а також уточнення дії професійних учасників ринку цінних паперів щодо направлення повідомлень через депозитарну систему України.

Більш детально – у проекті Рішення НКЦПФР «Про затвердження змін до деяких нормативно-правових актів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку щодо корпоративних операцій емітента»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: