Інформація небанківських фінустанов стане більш доступною

Це передбачено проектом нового нормативного акта Нацкомфінпослуг.

Йдеться про проект Розпорядження Комісії «Про затвердження Змін до Положення про розкриття фінансовими установами інформації в загальнодоступній інформаційній базі даних про фінансові установи та на веб-сайтах (веб-сторінках) фінансових установ».

У пояснювальній записці до документа вказується, шо метою державного регулювання є вдосконалення порядку оприлюднення публічної інформації в частині гарантування її простоти, дієвості та доступності для користувача. Це забезпечить підвищення ефективності роботи небанківських фінансових установ.

Документом, зокрема, змінено обсяг інформації, що розкривається на веб-сайтах (веб-сторінках) фінансових установ додатково до частини першої та другої статті 12 Закону «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та строки розкриття річної фінансової звітності й консолідованої фінансової звітності.

З метою приведення у відповідність до Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав споживачів фінансових послуг» Положення доповнено новим розділом, яким передбачено вимоги до інформації, яка повинна надаватися клієнту щодо кожного виду фінансових послуг.

Більш детально – у проекті Розпорядження Нацкомфінпослуг «Про затвердження Змін до Положення про розкриття фінансовими установами інформації в загальнодоступній інформаційній базі даних про фінансові установи та на веб-сайтах (веб-сторінках) фінансових установ»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: