Фондовий ринок готують до оцінки MONEYVAL

Держфінмоніторинг провів тренінг для ринку цінних паперів України. Про це інформує прес-служба відомства.

Як зазначається у повідомленні, в рамках підготовки до 5 раунду взаємної оцінки національної системи фінансового моніторингу Комітетом експертів Ради Європи MONEYVAL минулого тижня Державною службою фінансового моніторингу за участі Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку було організовано черговий семінар для представників суб’єктів первинного фінансового моніторингу – професійних учасників ринку цінних паперів.

У тренінгу взяли участь представники Національного депозитарію України, фондових бірж, торговців цінними паперами та компаній з управління активами.

У ході навчання Держфінмоніторингом було окреслено головні акценти в підготовці до оцінки суб’єктів первинного фінансового моніторингу, що регулюються НКЦПФР, та обговорено орієнтовний перелік питань, що можуть бути підняті в рамках роботи місії.

Голова Держфінмоніторингу Ігор Черкаський відмітив: «Фондовий ринок України є дуже важливою складовою у системі запобігання та протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму, і тому такий практикум має на меті посилити співпрацю між первинним та державним рівнями фінансового моніторингу задля успішної оцінки».

 

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: