Банківські групи подаватимуть звітність по-новому

Національний банк визначив вимоги щодо подання банківськими групами звітності про концентрацію ризиків та про внутрішньогрупові операції, інформує прес-служба регулятора.

Вимоги щодо подання звітності банківськими групами ґрунтуються на нормах європейського законодавства та сприятимуть підвищенню ефективності здійснення нагляду на консолідованій основі.

Вимоги щодо порядку формування файлів з показниками статистичної звітності про концентрацію ризиків банківської групи та про значні внутрішньогрупові операції банківської групи будуть включені до Правил організації статистичної звітності, що подається до Національного банку, затверджених Постановою Правління НБУ від 13 листопада 2018 року №120 (зі змінами).

Відповідні вимоги будуть розміщені на сторінці офіційного Інтернет-представництва Нацбанку в розділі «Статистика/Організація статистичної звітності/Реєстр показників статистичної звітності».

Подання відповідальними особами банківських груп до НБУ відповідних файлів з показниками статистичної звітності заплановано починаючи зі звітності за IV квартал 2020 року.

Зазначені вимоги затверджені Постановою Правління НБУ від 24 грудня 2019 року №155 «Про внесення змін до Положення про порядок регулювання діяльності банківських груп».

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: