Атестацію фахівців на фондовому ринку планується зробити дворівневою

НКЦПФР оприлюднила доопрацьований проект Рішення «Про затвердження Положення про порядок атестації фахівців з питань фондового ринку».

Як зазначається у пояснювальній записці до документа, він розроблений з метою забезпечення координації роботи з атестації осіб, які здійснюють або мають намір здійснювати дії, пов’язані з безпосереднім провадженням професійної діяльності на фондовому ринку.

Проектом Положення про порядок атестації фахівців з питань фондового ринку передбачено, зокрема, створення двох структур: Атестаційного центу, що забезпечує організацію та адміністрування атестації фахівців на фондовому ринку, та Методичного центру, що надає технічне та методологічне забезпечення атестації фахівців. Також Положенням передбачено дворівневу систему атестації, що дозволить розмежувати фахівців, які отримують кваліфікаційне посвідчення вперше від тих, хто планує продовжити дію кваліфікаційного посвідчення або отримати його за іншим напрямом роботи на фондовому ринку.

НКЦПФР отримала пропозиції до проекту Рішення «Про затвердження Положення про порядок атестації фахівців з питань фондового ринку» від Української асоціації інвестиційного бізнесу та Українського інституту розвитку фондового ринку ДНВЗ «Київський національний економічний університет імені Вадим Гетьмана». За результатами їх опрацювання Комісією були частково враховані зазначені пропозиції та, відповідно, доопрацьований проект Рішення.

Більш детально – у проекті Рішення НКЦПФР «Про затвердження Положення про порядок атестації фахівців з питань фондового ринку»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: