Механізми корпоративного управління в профучасниках фондового ринку визначать на законодавчому рівні

У Комітеті ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики обговорили законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення залучення інвестицій та запровадження нових фінансових інструментів». Про це повідомляється на офіційній сторінці НКЦПФР у Facebook.

Зокрема, дискусія точилася навколо статті 72 «Корпоративне управління в професійних учасниках ринків капіталу та організованих товарних ринків» проекту закону (реєстраційний №2284).

Метою розбудови системи корпоративного управління в професійних учасниках є мінімізація ризиків порушення прав інвесторів на ринках капіталу.

Учасники обговорення вирішили окремо визначити мінімальні вимоги до всіх професійних учасників ринку капіталу та організованих товарних ринків, а також максимальний перелік вимог до тих учасників, які становлять суспільний інтерес.

НКЦПФР вбачає в розбудові системи корпоративного управління у професійних учасниках ринку капіталу важливий запобіжник, який допоможе забезпечити надійний захист інвестицій на ринках капіталу і сприятиме стабільності фінансової системи країни в цілому.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: