Звітність депозитарних установ зазнає змін

З 1 березня 2020 року відбудуться зміни у звітності депозитарних установ.

3 січня 2020 року за №13/34296 в Міністерстві юстиції було зареєстровано Рішення НКЦПФР №689 від 14.11.2019 року, яким вносяться зміни до Положення про порядок звітування депозитарними установами до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, затвердженого Рішенням НКЦПФР №992 від 11.06.2013 року. Про це повідомляє ПАРД.

Серед основних змін слід виділити такі:

– Інформація у щоквартальних даних про операції, пов’язані зі сквіз-аутом, із таблиці «Облікові операції» виноситься в окрему довідку.

– З титульного аркушу квартальних даних прибирається інформація про аудиторський звіт. Натомість цю інформацію необхідно буде відображати лише один раз на рік у складі щомісячних даних за березень. Тобто обов’язку відображати дані про аудит позбавляються банки-депозитарні установи та депозитарні установи, які поєднують діяльність із торгівлею цінними паперами.

– Річна фінансова звітність подаватиметься у складі щомісячних даних за березень. Тут варто звернути увагу, що відповідно до чинної редакції положення річну фінансову звітність за 2019 рік необхідно буде подати у складі щомісячних даних за січень 2020 року, а також керуючись новими змінами, які набудуть чинності з 1.03.2020 р. – у складі щомісячних даних за березень 2020 року.

Рішення №689 набуде чинності з 1 березня 2020 року, але не раніше дня його офіційного опублікування.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: