Нацбанк презентував модель комерційного використання Системи BankID НБУ

Презентація відбулась під час зустрічі з учасниками фінансового ринку, яка була організована за ініціативи НБУ у Незалежній асоціації банків України, повідомляється на офіційній сторінці Національного банку у Facebook.

Ця модель передбачає сплату абонентами, що надають банківські, фінансові та комерційні послуги, коштів абонентам-ідентифікаторам (банкам) за успішне електронне підтвердження ідентифікації користувача, за наявності підписаного з Національним банком договору про проведення розрахунків.

«На нашу думку, розвиток Системи BankID НБУ має хороші перспективи. Адже можливість здійснення віддаленої ідентифікації без фізичної присутності значно спрощує процедури отримання послуг для клієнтів і набуває все більше популярності серед населення, а також сприяє підвищенню фінансової інклюзії. Впровадження комерційної моделі стане запорукою успішного розвитку системи, оскільки така ініціатива спрямована на задоволення інтересів абонентів-ідентифікаторів (банків) та абонентів-надавачів послуг (комерційних установ)», – зауважила Заступник директора Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ Ольга ВАСИЛЄВА.

Вона додала, що впровадження та подальше вдосконалення комерційної моделі Системи BankID НБУ дасть можливість банківському сектору отримувати додатковий дохід. Підключившись до сервісу, банк розширить можливості своїх клієнтів, запропонувавши їм зручні та корисні послуги в онлайн режимі, що сприятиме підвищенню лояльності клієнтів.

«Широке впровадження системи дозволить її учасникам розвивати дистанційні онлайн сервіси, що значно спростить процедуру отримання таких послуг та оптимізує витрати компаній за рахунок автоматизації процесів, а також значно зекономить час споживачів», – пояснила Ольга Василєва.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: