Фонд гарантування приведе свою нормативну базу у відповідність до нових вимог фінмоніторингу

ФГВФО оприлюднив проект Рішення виконавчої дирекції «Про внесення змін до Правил формування та ведення баз даних про вкладників».

Як зазначається в аналізі регуляторного акта, у зв’язку із прийняттям Закону «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» виникла необхідність додати нову ознаку обмеження виплат для вкладів, розміщених на рахунках, фінансові операції за якими зупинено відповідно до вищезазначеного Закону.

Проект спрямований на удосконалення формування та ведення бази даних про вкладників у банках та забезпечення можливості виплат Фондом гарантованої суми відшкодування за вкладами.

Документ встановлює вимоги щодо введення можливості обмеження виплат по вкладах, розміщених на рахунках, фінансові операції за якими зупинено відповідно до Закону «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», що забезпечить зменшення ризику здійснення неправомірних виплат та збитків для ФГВФО.

Більш детально – у проекті Рішення виконавчої дирекції ФГВФО «Про внесення змін до Правил формування та ведення баз даних про вкладників»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: