У 2020 році на приватизацію буде передано понад 500 державних підприємств

Для успіху приватизації потрібна спільна робота всіх державних органів. У першу чергу, від проведення приватизації виграють звичайні громадяни України, і для цього потрібна спільна робота багатьох державних органів.

На цьому наголосив Голова ФДМУ Дмитро СЕННИЧЕНКО під час круглого столу щодо аспектів реалізації політики у сфері приватизації в Україні та запровадження соціальних компенсаторів під час приватизації об’єктів державної власності, інформує прес-служба Фонду державного майна України.

Зокрема, він підкреслив, що успішне проведення приватизації дозволить залучити інвестиції в економіку нашої країни, яка надмірно перевантажена неефективним сектором державних підприємств. Водночас також вдасться вирішити проблему політичної корупції, одним із джерел якої слугують саме державні підприємства. Зрештою, передача інвесторам державних підприємств дозволить залучити додаткові гроші в Держбюджет.

Дмитро Сенниченко також зазначив, що запуск масштабної приватизації є спільним рішенням, яке прийняли Кабінет Міністрів, Верховна Рада та Президент України. Сама приватизація має відбутись підготовлено, професійно та збалансовано, і для цього необхідна спільна робота усіх державних органів. Зокрема, потрібні стандартизовані рішення при приватизації аграрних ДП, а також соціальний захист працівників підприємств, які будуть роздержавлені.

Думку Голови Фонду підтримав Райнер БОМБА, Спеціальний уповноважений Уряду ФРН з питань приватизаційних процесів в України. Зокрема, під час свого виступу на круглому столі він зауважив, що Президент України, Уряд та ФДМУ мають зробити так, щоб інвестиції в приватизовані підприємства були захищені. Він також додав, що Україна – сприятливе місце для інвестицій, завдяки багатьом факторам. Крім того, якщо країна проведе успішну боротьбу з корупцією, її економіка зростатиме.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: