В Україні впровадять іпотечне кредитування під 10%-11% річних

На виконання завдань Президента та Уряду щодо відновлення іпотечного кредитування Державна іпотечна установа пропонує механізм здешевлення кредитів, наданих для придбання житла. Про це йдеться у повідомленні ДІУ.

За словами т. в. о. голови правління ДІУ Вячеслава ФРОЛОВА, досвід Установи по забезпеченню житлом громадян, використовуючи різні фінансово-кредитні інструменти, дозволяє стверджувати, що ініціативи Президента та Уряду щодо впровадження іпотечного кредитування під 10%-11% річних – цілком реально запровадити у найкоротші строки.

«На умовах іпотечного кредитування ДІУ забезпечила житлом понад 10 тис. українців. Крім того, за програмою фінансування завершення будівництва об’єктів житлового призначення, Установа профінансувала добудову 37 житлових будинків загальною площею близько 700 тис. кв. метрів житла, завдяки чому ще близько 11 тис. українських родин отримали власне житло. Отриманий досвід дозволяє нам стверджувати, що на початковому етапі ставка 10%-11% річних для іпотечних кредитів дозволить відновити зростання іпотечного кредитування, а згодом стане передумовою для поступового здешевлення вартості іпотечних кредитів», – зазначив Вячеслав Фролов.

Він додав, що при державній підтримці фінансовий лізинг у поєднанні з масовою іпотекою дозволить суттєво збільшити обсяги будівництва, а це, у свою чергу, стимулюватиме зростання всіх суміжних сегментів економіки.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: